JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

INNOVATE YOUR FUTURE

Šī gada 7.- 13. augustā, Lietuvā, Marijampoles apkaimē norisināsies projektu programmas Erasmus+ jaunatnes apmaiņas projekts "Innovate Your Future".

Projekta “Innovate your future” mērķauditorija ir jaunieši, kuriem, sava nākotne un profesijas izvēle nav vienaldzīga. Jauniešu būtiskākā problēma pēc skolas pabeigšanas ir, ko vēlamies risināt ar šī projekta palīdzību, ir nākotnes profesijas izvēle. Viņi neapzinās savas nodarbinātības iespējas, nav ieinteresēti karjeras plānošanā un nezina nākotnes profesionālās tendences un vajadzības gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Projekta galvenais mērķis ir identificēt dalībnieku spējas un atbilstoši tām nodrošināt ar informāciju par nākotnes izglītības iespējām.

Projekta galvenās aktivitātes, būs 7 dienu starptautiska jauniešu apmaiņa, kurā kopā piedalīsies 30 dalībnieki, no Lietuvas, Latvijas un Polijas vecumā no 16-19 gadiem,10 dalībnieku sastāvā no katras valsts. 

Projekta dalībniekiem būs iespēja uzlabot šādas kompetences: organizēšana, plānošana, koordinēšana, atbildība un sadarbošanās prasmes. Projekts noritēs draudzīgā un atbalstošā vidē, kas palīdzēs uzlabot dalībnieku prasmes un paplašināt zināšanas, kas tiks attīstītas ar interesantām, saistošām un inovatīvām metodēm. 

Šī projekta ietvaros Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā notiks divas jauniešiem domātas aktivitātes:

18.februārī "Sociālo tīklu eskperiments"

22.-24. februārī "Uztjūnē savu CV"

Plašāka informācija par projektu: INTROPAKA

Pieteikties dalībai projektā vari aizpildot on-line pieteikuma anketu, līdz š.g. 10.martam.

PIETEIKUMA ANKETA

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazināties Ķekavas novada Jaunatnes inivciatīvu centra jaunatnes lietu speciālisti, Santu Auziņu - Stuceri, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Tags: Erasmus+,