JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

Solis kopā Rīgas reģionam


 

Aicinām Rīgas reģiona jaunatnes darbā iesaistītās personas pieteikties apmācībām par mentoringu „Solis kopā” !

Apmācības notiks: 2016. gada 24. – 26. februārī, viesu namā „Rāmavas muiža”, Rāmavas iela 9, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads. Pieteikšanās termiņš – 12. februāris!

 

Dalībnieku profils: Projekta „PROTI un DARI!” dalībnieki, Eiropas Brīvprātīgā darba projektos iesaistītie, kā arī citi jaunatnes darbinieki un jaunatnes organizāciju pārstāvji , kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.

Apmācību mērķis: Veicināt mentoringa kustības attīstību darbā ar jauniešiem, radīt jaunatnes darbiniekos izpratni par  mentoringu, sniegt prasmes un zināšanas mentora pienākumu veikšanai.

Apmācību uzdevumi:

ü  Sniegt apmācību dalībniekiem teorētisku un praktisku informāciju par mentoringu;

ü  Analizēt mentoringa posmus un attīstības modeļus;

ü  Izprast mentora lomu un mērķus, attīstīt mentoram nepieciešamas kompetences;

ü  Sniegt atbalstu jauniešu mērķu uzstādīšanā un motivēšanā tos izpildīt;

ü  Atpazīt izaicinājumus un analizēt to iespējamos risinājumus;

ü  Veidot mentoru savstarpējo sadarbības tīklu nākotnes darbībai.

Apmācības vadīs:  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji.

 

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

Piesakieties, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/soliskopariga, līdz 12. februārim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016.gada 15.februārim. 

 

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv