JP Snowflake - шаблон joomla Авто

VAKANCE: Kurzemes Democentra komanda meklē gidu

Mēs, zinātnes un tehnoloģiju muzejs „Kurzemes Democentrs", esam interaktīvs centrs, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Ja esi komunikabls, aktīvs, radošs un zinātkārs tehnoloģiju un zinātnes pasaules entuziasts, tad iespējams tieši Tu esi tas, ko meklējam!

Pievienojoties mums, Tev būtu iespēja katru dienu iepazīt jaunus un interesantus cilvēkus, kā arī prezentēt un stāstīt muzeja viesiem par Kurzemē ražotiem produtiem un citām aktualitātēm.

Continue Reading

Uzņēmējus aicina vasarā nodarbināt skolēnus

Jau trešo gadu ar Ķekavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu novada uzņēmēji tiek aicināti piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem. Savukārt skolēni, kas ir vecumā no 13 līdz 18 gadiem, ir Ķekavas novada vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi un ir deklarēti Ķekavas novadā, tiks aicināti pieteikties iesniegtajām vakancēm.

 

Šī projekta mērķis ir radīt iespēju skolēniem apgūt darba prasmes un iemaņas, iegūt pirmo darba pieredzi un izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, kā arī veicināt sadarbību starp pašvaldību un Ķekavas novada uzņēmējiem.

 

Vasaras nodarbinātības pasākumus koordinē pašvaldības Izglītības daļa. Nodarbinātības pasākumi šī projekta ietvaros tiek organizēti laika periodā no 1. jūnija līdz 31. augustam.

 

Darbavietas skolēniem var piedāvāt Latvijas Republikā reģistrēti uzņēmumi, pašvaldības iestādes un kapitālsabiedrības, biedrības un nevalstiskās organizācijas, nosūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 15. jūnijam.

 

Uzņēmēji jau laicīgi tiek aicināti iesniegt informāciju par piedāvātām vakancēm, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtīt to uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Informācijas par darbavietām vasaras brīvlaikā skolēniem tiks publicēta interneta vietnē www.kekavasnovads.lv, lai skolēni varētu pieteikties darbam uz konkrētu darba vietu, sagatavojot motivācijas vēstuli un CV, nosūtot to uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Izglītības daļa apkopo saņemtos pieteikumus, pārbauda tos un nosūta skolēna norādītajam darba devējam, savukārt darba devējs pēc pretendentu izvērtēšanas piedāvā darbavietu izvēlētajam skolēnam. Pēc tam starp darba devēju un pašvaldību tiek noslēgts līgums par darbavietu nodrošināšanu jauniešiem vasaras nodarbinātības pasākumos.

 

Vasaras nodarbinātības pasākumos iesaistītie skolēni strādā atbilstoši Darba likumā noteiktajam darba laikam, saņemot Darba devēja atlīdzību no valstī noteiktās minimālās darba algas par faktiski nostrādāto laiku. Stundas tarifa likme pusaudžiem ir 2,209 eiro. Pašvaldība atbilstoši noslēgtajiem līgumiem atlīdzina darba devējam 50% apmērā no atalgojuma.

 

Skolēniem vecumā no 13 gadiem līdz 15 gadiem pieļaujamais darba laiks ir 4 stundas dienā, bet vecumā no 15 gadiem līdz 18 gadiem un vecākiem - 7 stundas dienā.

 

Darba devējs par Vasaras nodarbinātības pasākumiem slēdz darba līgumu ar skolēnu vai viņa likumiskajiem pārstāvjiem.

 

Arī biedrībām un nodibinājumiem ir tiesības nodarbināt skolēnus brīvprātīgā darbā. Šajā gadījumā pašvaldība sedz 50% no izdevumiem, kas radušies darba devējam, nepārsniedzot 100,00 eiro.

 

Šī projekta īstenošanai Ķekavas novada pašvaldības budžetā 2016. gadam ir paredzēti 10 000 eiro.

 

 

Nolikums

 

Ķekavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību daļa

"Esi viens no mums!" bruņotie spēki aicina jauniešus stāties profesionālajā dienestā

No februāra līdz pat maijam Nacionālie bruņotie spēki rīko jauno karavīru rekrutēšanas kampaņu "Esi viens no mums!", aicinot jauniešus kļūt par Latvijas armijas karavīriem. Kampaņas laikā tiks rīkoti gan sabiedriski pasākumi, demonstrējot Latvijas armijas iespējas un piedāvājot jauniešiem profesionāla karavīra karjeru bruņotajos spēkos, gan arī sagatavoti video, audio un vides reklāmas materiāli Rīgā un Latvijas reģionos.

"Sabiedrībai jālepojas ar mūsu karavīru paveikto gan ikdienas darbā, gan mācībās, gan starptautiskajās operācijās," saka Rekrutēšanas un atlases centra Rekrutēšanas un atlases daļas priekšnieks kapteinis Rihards Rozenbaums, komentējot Nacionālo bruņoto spēku uzsākto rekrutēšanas kampaņu "Esi viens no mums!". Viņš uzsver, ka Latvijas armijai ir vajadzīgi jauni karavīri, kas būtu fiziski un psiholoģiski sagatavoti dienestam un spētu arvien paaugstināt armijas profesionalitāti un kaujas spējas: "Diemžēl jāatzīst, ka ne visi, kas piesakās dienestam, arī atbilst vajadzīgajām prasībām - katru gadu pieteikšanās anketas aizpildījušo skaits ir dažāds, bet vidēji šis skaitlis svārstās ap 1000. Lielākā daļa iztur pamatpārbaudījumus, taču dienestā uzņemam tos, kuru uzrādītie rezultāti ir augstāki. Tas liek bruņotajiem spēkiem ar kampaņas palīdzību uzrunāt pēc iespējas plašāku auditoriju - lai ieinteresētu jauniešus par dienestu un mums būtu iespēja veikt nopietnu kandidātu atlasi," par kampaņas mērķiem stāsta kapteinis Rihards Rozenbaums.

Continue Reading