JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

Konkurss „Projektu nakts 2016”

DALIES & PIEDALIES un laimē Projektu nakts izošanas komplektu! 

 

DALIES ar "Projektu nakts 2016" pasākumu - https://www.facebook.com/events/1074429185970175/

 

PIEDALIES vasaras festivālā "Projektu nakts 2016" 27. - 28. augustā, aizpildot dalības pieteikumu  http://ejuz.lv/projektunakts2016  līdz 28. jūlijam!

 

Balvā Projektu nakts izdzīvošanas komplekts - unikāls termoss siltai tējai, lukturītis gaišākai naktij un enerģijas banka telefona atdzīvināšanai. 

 

Laimīgo uzvarētāju paziņosim 29. jūlijā! 

 

Vasaras festivāls „Projektu nakts 2016” notiks no 2016. gada 27. līdz 28. augustam, viesu namā “Turbas” (40 km attālumā no Rīgas un 5 km attālumā no Ogres, Suntažu virzienā). Dalība ir bez maksas. Aģentūra nodrošinās nokļūšanu no Ogres līdz viesu namam un atpakaļ, tiks nodrošināta arī ēdināšana.

 

Festivāla mērķis ir veicināt programmas “Erasmus+” projektu izstrādi, t.i., ikvienam interesentam, kurš līdz šim nav īstenojis “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus, būs iespēja iepazīt Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, izprast, kā savu ideju ietērpt projekta ietvaros. 
Plašāka informācija - http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/projektu-nakts-2016-tuvojas .