JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

Radi muzikālu vides objektu Ķekavai!

 

 

Ķekavas novadā dzīvojošie bērni un jaunieši aicināti piedalīties konkursā par labāko ideju vides objekta izveidei pie Ķekavas Mūzikas skolas. Iesniegt savas idejas par vides objekta risinājumu būs iespējams no 7. maija līdz 4. jūnijam. Paredzēts, ka konkursa uzvarētāja projekts tiks realizēts, lai priecētu novada iedzīvotājus un viesus.


Konkursa nolikums paredz, ka konkursā var piedalīties Ķekavas novadā dzīvojošie vai izglītību iegūstošie bērni un jaunieši no 7 līdz 19 gadu vecumam, tāpat kopīgu ideju var iesniegt arī vairāku dalībnieku grupa. Objektu plānots realizēt un izvietot pie Ķekavas Mūzikas skolas, Skolas ielā 1, tādēļ objektam tematiski jābūt saistītam ar mūziku, vēlams, ka objekts būtu interaktīvs un mijiedarbotos ar apkārtējo vidi vai cilvēkiem.
 

Strādājot pie idejas un skicēm, autoram jāņem vērā teritorijas plānojums un esošā apbūve, jācenšas objektu radīt tādu, lai tas vienlīdz labi izskatītos no visiem skatupunktiem. Iesniedzot savu piedāvājumu, jāņem vērā visi nolikumā minētie iesniegšanas noteikumi, tāpat jāievēro anonimitāte- iesniedzot dokumentus, uz aploksnes drīkst norādīt tikai šifrēto kodu, neidentificējot pašu autoru. Katrs dalībnieks drīkst iesniegt vienu vai vairākus konkursa piedāvājumus.
 

Kopējais konkursa balvu fonds ir 500 eiro, pirmo trīs vietu ieguvēji saņems naudas balvas, bet interesantāko darbu autoriem tiks piešķirtas veicināšanas balvas.


Konkursa nolikums

Fotofiksācija un objekta novietne Ķekavā

Topogrāfija