JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

Europeers mācības jauniešiem!

?? Ja esi piedalījies brīvprātīgajā darbā, jauniešu apmaiņā vai kādā citā programmas "Erasmus+" vai "Eiropas Solidaritātes korpuss" aktivitātē un vēlies iedrošināt citus piedalīties projektos, tad piesakies EuroPeers mācībām tepat Latvijā!
? Kad: no 29.09.2020. – 30.09.2020.
?? Kur: Pierīgā, Latvijā

ℹ️Vairāk info: https://jaunatne.gov.lv/…/esi-bijis-starptautisku-projektu-…

Pieteikšanās līdz 13.septembrim https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfbF74nIB_v8qaoz4…/viewform

Abu dienu garumā jaunieši neformālā vidē mācīsies dalīties ar savu personīgo pieredzi jaunatnes jomas projektos, kā arī attīstīs līderības un pasākumu organizēšanas prasmes, lai iedvesmotu citus jauniešus savā skolā, pilsētā vai reģionā izmantot ES programmu piedāvātās iespējas.

EuroPeers ir jaunieši, kuri piedalījušies programmu "Erasmus+" vai "Eiropas Solidaritātes korpuss" projektos un vēlas dalīties pieredzē ar vienaudžiem.
Papildus informācija par EuroPeers projektu meklējama šeit: www.europeers.de/international/