JP Snowflake - шаблон joomla Авто
  • 1

 

Pašvaldības iestāde "Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs"

 
Mēs esam pašvaldības iestāde, kas veic darbu ar jaunatni Ķekavas novadā.
Jaunatnes iniciatīvu centrs (JIC) ir posms starp "neaktīvo" un "aktīvo" jaunieti, tā ir vieta, kurā jauniešiem ar dažādām interesēm un dzīves pieredzi ir pieejama draudzīga, atvērta un atbalstoša vide. 
Šeit var atnākt iedzert tēju, satikties ar draugiem, uzpēlēt kādu galda spēli, aukstajā sezonā sasildīties vai karstajā atveldzēties, papļāpāt. Te ir vieta, kur jaunietis var pilnveidot sevi, iesaistīties brīvprātīgo darbā, radīt, realizēt idejas un organizēt aktivitātes, kā arī piedalīties starptautiskos projektos. Veido savu nākotni tieši šeit - draudzīgā un brīvā atmosfērā! 

PIESAKI SAVU KANDIDATŪRU JAUNIEŠU SAIMAI!

Jau piekto gadu jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem tiek aicināti pieteikties virtuālajās vēlēšanās par iekļūšanu Jauniešu Saeimā.

100 populārāko ideju, par kurām būs saņemts lielākais balsu skaits, autori šī gada 27.aprīlī tiks aicināti uz Saeimas namu, lai no parlamenta tribīnes ar vienaudžiem diskutētu par sev svarīgiem jautājumiem, kā arī iegūtu pieredzi, ko nozīmē būt deputātam - tautas - vai šajā gadījumā - jauniešu pārstāvim.

5.Jauniešu Saeimas vēlēšanu pirmais posms – reģistrācija un balsošana – norisinās no 9.februāra līdz 15.martam vēlēšanu platformāwww.jauniesusaeima.lv, centrālais pasākums – 27.aprīlī Saeimā.

https://www.youtube.com/watch?v=y8wcUVcjxTA