JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Piesaki savu dalību projektā HANDiCRAFTs!

Biedrība "Solis tuvāk", aicina interesentus, jauniešis vecumā no 18-25 gadiem, dalībai projektā, kas notiks Rāmavā, Depkina muižā no 25.-30. septembrim. Piesakies!

Steidzamā kārtā aicinām pieteikties 3 dalībniekus dalībai projektā HANDiCRAFTs, kas no 25.-30. septembrim notiks Rāmavas muižā.

 

Dalībnieki vecumā 18-25 , kam interesē amatniecība un kas vēlas gūt starptautisku pieredzi. Piedalās vēl 24 dalībnieki no Lietuvas, Turcijas, Slovēnijas, Rumānijas. 

Projekta budžets sedz naktsmājas un ēdināšanu, kā arī materiālus, kas tiks izmantoti darbnīcās.

Projekta mērķis ir motivēt jauniešus nodarboties ar rokdarbiem un amatniecību, attīstīt radošumu un vēlmi pašiem izgatavot dažādus darbus un attiecīgi atrast savu nodarbošanos, kā arī iepazīstināt projekta dalībniekus ar ES un citu valstu kultūru daudzveidību, dodot iespēju pašiem praktiski mācīties citu valstu rokdarbu veidus.

 

Pieteikuma vēstules sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Vairāk informācijas zvanot 26498978.

 

Piesakies dalībai kādā no vasaras projektiem Lietuvā!

Uzlādē vasaru ar pozitīvām emocijām - izvēlies savu Lietuvas projektu un piesakies!

 PIETEIKŠANĀS PROJEKTIEM:

SŪTI ZIŅU UZ E-PASTU: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
TĒMĀ NORĀDOT: “Pieteikums dalībai projektā_IZVĒLĒTĀ PROJEKTA NOSAUKUMS”. 
VISIEM INTERESENTIEM TIKS NOSŪTĪA PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR PROJEKTU UN PIETEIKUMA FORMA, KAS JĀAIZPILDA UN JĀNOSŪTA NORĀDĪTAJĀ LAIKĀ.

Visiem dalībniekiem tiek nodrošināts transports, ēdināšana un naktsmājas, kas tiek finansēti atbilstoši Erasmus+ projektu programmas noteikumiem. 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------->>>

Continue Reading

Piesakies "Projektu darbnīcai" jaunatnes apmaiņas projektu sagatavošanai

Piesakies apmācībām par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā” 

„Projektu darbnīca (Jauniešu apmaiņas)”


2016. gada 18.-20. marts, viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā

Tevi aizrauj šīs un vēl citas jauniešiem interesantas nodarbes? Tu vēlies darboties kopā ar jauniešiem no citām valstīm un pārvērst šīs aktivitātes starptautiskā, radošā projektā? Nāc, piedalies, uzzini un izstrādā pats savu starptautisko jauniešu apmaiņas projektu!

Apmācību vieta un laiks: no 2016. gada 18. līdz 20. martam, viesu namā „Turbas” (www.turbas.lv)

Apmācību mērķis: sniegt atbalstu dalībniekiem, kuri savu iespējamo projektu ideju vēlas pārvērst starptautiskā jauniešu apmaiņas projektā un īstenot to programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros. 

Continue Reading

INNOVATE YOUR FUTURE

Šī gada 7.- 13. augustā, Lietuvā, Marijampoles apkaimē norisināsies projektu programmas Erasmus+ jaunatnes apmaiņas projekts "Innovate Your Future".

Projekta “Innovate your future” mērķauditorija ir jaunieši, kuriem, sava nākotne un profesijas izvēle nav vienaldzīga. Jauniešu būtiskākā problēma pēc skolas pabeigšanas ir, ko vēlamies risināt ar šī projekta palīdzību, ir nākotnes profesijas izvēle. Viņi neapzinās savas nodarbinātības iespējas, nav ieinteresēti karjeras plānošanā un nezina nākotnes profesionālās tendences un vajadzības gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Projekta galvenais mērķis ir identificēt dalībnieku spējas un atbilstoši tām nodrošināt ar informāciju par nākotnes izglītības iespējām.

Projekta galvenās aktivitātes, būs 7 dienu starptautiska jauniešu apmaiņa, kurā kopā piedalīsies 30 dalībnieki, no Lietuvas, Latvijas un Polijas vecumā no 16-19 gadiem,10 dalībnieku sastāvā no katras valsts. 

Projekta dalībniekiem būs iespēja uzlabot šādas kompetences: organizēšana, plānošana, koordinēšana, atbildība un sadarbošanās prasmes. Projekts noritēs draudzīgā un atbalstošā vidē, kas palīdzēs uzlabot dalībnieku prasmes un paplašināt zināšanas, kas tiks attīstītas ar interesantām, saistošām un inovatīvām metodēm. 

Šī projekta ietvaros Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā notiks divas jauniešiem domātas aktivitātes:

18.februārī "Sociālo tīklu eskperiments"

22.-24. februārī "Uztjūnē savu CV"

Plašāka informācija par projektu: INTROPAKA

Pieteikties dalībai projektā vari aizpildot on-line pieteikuma anketu, līdz š.g. 10.martam.

PIETEIKUMA ANKETA

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazināties Ķekavas novada Jaunatnes inivciatīvu centra jaunatnes lietu speciālisti, Santu Auziņu - Stuceri, e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

  • 1
  • 2