JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Piesaki savu dalību projektā HANDiCRAFTs!

Biedrība "Solis tuvāk", aicina interesentus, jauniešis vecumā no 18-25 gadiem, dalībai projektā, kas notiks Rāmavā, Depkina muižā no 25.-30. septembrim. Piesakies!

Steidzamā kārtā aicinām pieteikties 3 dalībniekus dalībai projektā HANDiCRAFTs, kas no 25.-30. septembrim notiks Rāmavas muižā.

 

Dalībnieki vecumā 18-25 , kam interesē amatniecība un kas vēlas gūt starptautisku pieredzi. Piedalās vēl 24 dalībnieki no Lietuvas, Turcijas, Slovēnijas, Rumānijas. 

Projekta budžets sedz naktsmājas un ēdināšanu, kā arī materiālus, kas tiks izmantoti darbnīcās.

Projekta mērķis ir motivēt jauniešus nodarboties ar rokdarbiem un amatniecību, attīstīt radošumu un vēlmi pašiem izgatavot dažādus darbus un attiecīgi atrast savu nodarbošanos, kā arī iepazīstināt projekta dalībniekus ar ES un citu valstu kultūru daudzveidību, dodot iespēju pašiem praktiski mācīties citu valstu rokdarbu veidus.

 

Pieteikuma vēstules sūtīt This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Vairāk informācijas zvanot 26498978.