JP Snowflake - шаблон joomla Авто

>>> Noderīgas saites

 

  http://jaunatneslietas.lv/ 

Informatīvs portāls jauniešiem, kurā ikvienam tiek dota iespēja izlasīt un izteikt savu viedokli par svarīgām jaunatnes politikas tēmām un aktualitātēm vienkopus, kā arī uzdot jautājumus jaunatnes lietu speciālistiem.

 http://jaunatne.gov.lv/lv
Šajā lapā atradīsi visplašāko informāciju par visām valsts jauniešu atbalsta programmām. Aģentūra sniedz jauniešiem iespējas rakstīt projektus, izplata jauniešiem interesantu un noderīgu informāciju par viņu iespējām Eiropā, veicina pieredzes apmaiņu un nodrošina konsultācijas par projektu rakstīšanu.
   
http://www.eurodesk.eu/
 Informācijas tīkla EURODESK centrālā mājaslapa – datubāze, kurā atradīsiet informāciju par finansējuma piesaistīšanas iespējām jūsu projektiem, Eiropas Savienību un tās institūcijām, iespējām jauniešiem piedalīties dažādos konkursos u.c. Lapā ir ļoti ērts meklētājs, kurā ierakstot atslēgas vārdu, ātri atradīsiet vajadzīgo informāciju.
 
 https://www.salto-youth.net/
 SALTO ir Eiropas līmeņa atbalsta sistēma jauniešiem programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, un tā nodrošina informāciju par dažādām apmācībām, metodiskajiem materiāliem, metodēm darbā ar jauniešiem, kā arī piedāvā dažādus interneta rīkus, ar kuru palīdzību iespējams atrast sadarbības partnerus saviem projektiem.
 
 http://ljp.lv/
Latvijas Jaunatnes padomes mājaslapa. LJP galvenā darbības joma ir jauniešu interešu aizstāvība nacionālā un starptautiskā līmenī ar mērķi uzlabot jauniešu dzīves līmeni Latvijā. LJP uzdevums ir piedalīties starpinstitucionālā sadarbībā jaunatnes politikas veidošanā; atbalstīt biedrus jaunatnes politikas īstenošanā; stiprināt biedru savstarpējo sadarbību un kapacitāti; nodrošināt ekspertīzi un īstenot pētniecību jaunatnes politikas jomā.
http://www.niid.lv/
Apkopo visas Latvijas izglītības iestāžu piedāvātās izglītības iespējas. Datubāzē atrodamas profesionālās, vispārējās un augstākās izglītības programmas, kā arī augstskolu, koledžu un pieaugušo izglītības iestāžu piedāvātie kursi jauniešiem.
 
 http://www.profesijupasaule.lv/
 Virtuālā profesiju pilsēta, kas sastāv no objektiem - uzņēmumiem (mājām), kuros atrodamas uzņēmumā pieejamās tipiskākās profesijas. Par katru ir pieejams profesijas apraksts, intervija ar tajā strādājošo, fotogrāfiju galerija, profesiju apguves izglītības iespēju sadaļa. Vai tu jau zini, kurā profesijā kalnus gāzīsi tu?