JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Izsludināta pieteikšanās uz PS3 un galda futbola čempionātu

 

Sveicināti!

Esmu biedrības „Eckau Generation" priekšsēdētājs Raimonds Šastakovičs. Rakstām tieši Jums, jo jūsu organizācija ir cieši saistīta ar jauniešiem, kuriem varētu būt interese par šāda veida pasākumiem un aktivitātēm.

Vēlos Jūs informēt, ka ir sākusies bezmaksas pieteikšanās uz Playstation3 spēles FIFA14 un galda futbola čempionātu elektroniskā formā, aizpildot pieteikuma anketuhttp://ej.uz/fifa14/ līdz 6. martam. Dalībnieku skaits turnīros ir ierobežots, tādēļ dalību pasākumā nepieciešams reģistrēt savlaicīgi. Turnīri norisināsies 12. martā no plkst. 12:00 Iecavas vidusskolas telpās, Skolas ielā 37, Iecavā.

Šī gada Playstation čempionātu plānots apvienot ar amatieru galda futbola turnīru, kurā dalībniekiem būs iespēja sacensties roku veiklībā. Pasākuma laikā būs iespējams satikties, aprunāties un nofotogrāfēties ar Latvijas U21 izlases futbolistu, kā arī trīs seansos noskatīties Latvijas futbola federācijas dokumentālo filmu „Futbolam sīkumu nav". Papildus jau minētajām aktivitātēm notiks Zemgales rekorda uzstādīšana bumbas driblā ar kāju, kā arī beatbox paraugdemonstrējumi.

Lūdzam dalīties ar šo informāciju sev pieejamos veidos – savā mājas lapā, www.facebook.com (pārpublicējot Eckau Generation ierakstus vai izmantojot informāciju no šī e-pasta), kā arī izmantot pielikumā nosūtīto pasākuma afišu, izvietojot to iespējamajiem dalībniekiem ērtākajā vietā. Ja Jums rodas iespēja mūs atbalstīt un izpildīt kādu no mūsu iepriekš minētajiem lūgumiem, lūdzu sniedziet par to mums ziņu.

Šeit ej.uz/medijiem-fifa14 atrodama visa papildus nepieciešamā informācija par pasākumu (Afiša, video, bildes u.tml.)

Lūgums, ja nolemjat informēt citus par mūsu organizēto pasākumu, tad atsūtiet linku vai ziņu, lai varam veidot abpusēju sadarbību arī nākotnē.

Šī brīža balvu fondu un finansiālo atbalstu veido Latvijas Futbola federācija, Sporta Avīze, Hesburger Latvijas komanda, futbola klubs „Iecava", SIA „Spals", Iecavas novada dome, Iecavas kultūras nams un Iecavas vidusskola.