JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Jauniešu gada balvas izdalītas!!!

Piektdien, 17. martā, jau ceturto gadu pēc kārtas Doles Tautas namā tika pasniegtas Jauniešu gada balvas jauniešiem un jauniešu dzīves uzlabošanā iesaistītajiem. Šajā gadā pasākuma ideja stāstīja par cīņu, kas jāpārvar katram no balvas ieguvējiem, lai kāptu savas dzīves ringā un sasniegtu tos mērķus, kuri devuši iespēju būt pamanītiem un novērtētiem. Un jāteic, ka lielākās cīņas, tomēr katrs no balvas ieguvējiem atzina, ka izcīna paši ar sevi - ka viņi paši sev ir vislielākie un vislabākie pretinieki savā dzīves boksa mačā.
Balvas, kuras šajā gadā bija īpašs Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra Jaunatnes lietu speciālistes roku darbs – miniatūras boksa maisi, sekojošās nominācijas saņēma:


1. Foršākā skolotāja Baložos
Laura Dudareva
2. Foršākais skolotājs Ķekavā
Jānis Bebers
3. Foršākais skolotājs Daugmalē
Andrejs Lukjanovs
4. Talantīgākā jauniete Baložos
Jana Vīksna
5. Talantīgākā jauniete Ķekavā
Dženete Elēna Dumpe
6. Talantīgākais jaunietis Daugmalē
Alberts Vareiko
7. Sportiskākā jauniete Baložos
Krista Ratniece
8. Sportiskākais jaunietis Ķekavā
Klāvs Jansons
9. Sportiskākā jauniete Daugmalē
Kristiāna Viša
10. Jauniešiem garšo!!!
Krodziņš “Bamba Leo” 
11. Jauniešu deputāts
Aigars Vītols
12. Gada notikums Ķekavas novadā
Lielā talka
13. Gada jaunietis
Valters Karlsons
14. Gada brīvprātīgais
Ilona Pudovska
15. Jaunietis - Ķekavas novada lepnums
Linda Kinca
16. Jaunietis – Ķekavas novada lepnums
Justs Sirmais
Pasākumu vadīja mūsu novadnieks Māris Grigalis un Jaunatnes iniciatīvu centra direktore Linda Vaškevica – Veita. Nominantus ar priekšnesumiem priecēja Mis Latvija Linda Kinca, jauniešu centra Ritma Grupa, JV Clubs Dance Company dejotājas un pasākuma noslēgumā ringā kāpa Justs Sirmais.
Kā jau iepriekš tika ziņots, nominanti tika noteikti anketēšanas rezultātā, kuras tika izpildītas 3 novada skolās - Daugmales pamatskolā (5.-9. Klases skolēni), Ķekavas vidusskolā (5.-12. klašu skolēni), Baložu vidusskolā (5.-9. klašu skolēni ). Šis bija pirmais gads, kad iespēja aizpildīt aptaujas anketu tiku dota arī 5. un 6. Klašu skolēniem. Kopā tika aizpildītas teju 700 anketas.