JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Eseju konkurss "Latvijas nākotne Eiropā"

Mecenāts un starptautiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs šodien izsludina Latvijas mēroga eseju konkursu Projekts "Latvijas nākotne Eiropā"
jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.

Jaunieši, vecumā līdz 35 gadiem, tiek aicināti uzrakstīt un iesniegt līdz 30.11.2017. argumentētu eseju - kurā no 3000 līdz 5000 vārdu - par to, kāda būs Latvijas loma un kā tā attīstīsies jaunajā Eiropas Savienības (ES) valstu saimē līdz 2030.gadam, ņemot vērā Lielbritānijas izstāšanos no 28 valstu ES 2019.gadā. Esejas autoram, īsumā raksturojot problēmas Latvijā Eiropas Savienības kontekstā, pēc saviem ieskatiem jāpiedāvā konkrētus priekšlikumus šo problēmu risināšanā, rēķinoties ar Baltajā grāmatā par Eiropas nākotni piedāvāto scenāriju ieskicējumus. Esejai jābūt autora paša oriģināldarbam un tā nedrīkst būt iepriekš publicēta.

Laika posmā no š.g. 1.decembra līdz 2018.gada 31.janvārim iesniegtās esejas vērtēs @Andrejs Pildegovičs​, Latvijas Ārlietu ministrijas Valsts sekretārs; @Ilze Juhansone, Eiropas Komisijas ģenerālsekretāra vietniece; @Irina Pilvere, Latvijas Lauksaimniecības universitāte​s rektore; Zita Lunde​, portāla Tvnet.lv galvenā redaktore; un Projekts "Latvijas nākotne Eiropā" idejas autors un tā vadītājs, ONE​ Jaunatnes vēstnieks Beļģijā un mecenāts Uldis Šalajevs.

Pamatojoties uz vērtēšanas komisijas lēmumu, labāko darbu autori tiks aicināti uz konkursa noslēguma un apbalvošanas ceremoniju 2018.gada 16.februārī (laiks un vieta tiks precizēta vēlāk). Projekta "Latvijas nākotne … Eiropā.." idejas autors un tā vadītājs Uldis Šalajevs pasniegs labāko eseju autoriem diplomus un naudas balvas: I.vietas ieguvējam/-ai - € 500; II.vietas ieguvējam/-ai - € 300 un III.vietas ieguvējam/-ai - € 100 (2 personām). Vērtīgas pārsteiguma balvas gaida arī citus esejas autorus un 50 konkursa dalībnieki saņems pateicības rakstu par dalību konkursā. Balvu fonds galvenokārt ir atsevišķu žūrijas komisijas locekļu mērķziedojums no viņu privātajiem līdzekļiem.

Līdz 09.02.2018. tiks paziņoti konkursa rezultāti un idejas no labākajām esejām tiks iesniegtas valsts politikas plānotājiem, publicētas tīmekļa vietnē European Youth​
(http://ej.uz/grz5) un tiešsaistes sociālajos tīmekļos 
Projekts "Latvijas nākotne Eiropā"(https://www.fb.com/LatvijasNakotneEiropa), https://twitter.com/LVNakotneEiropa un https://www.draugiem.lv/user/2937809/blog, kā arī citu atbalstītāju tīmekļa vietnēs un plašsaziņas līdzekļos.

Vairāk: http://ej.uz/grz5

#LatvijasNakotneEiropa #LV2030