JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Laupīšanas 101

Kas gan ir atpūta bez smiekliem un prieka pilna vakara? Studentu veidotā komēdija Laupīšanas 101, kuras komandā, filmas veidošanā, piedalījies arī ķekavietis Sebastians Plaudis, ir tikusi skatīta gan kinoteātrī K-Suns, gan Kino Bize. Šī gada 23. februārī aicinām katru interesentu noskatīties filmu Laupīšanas 101 Ķekavas novada Doles Tautas nama koncertu zālē plkst. 18:00! Ieeja par brīvu!


Filma Laupīšanas 101 tapa 2017 gada vasarā. Filmas režisors Kaspars Marhlevičs strādāja pie filmas scenārija teju četrus gadus, un beidzot to izdevās uzņemt ar jauniešu iniciatīvu un producenti Gundu Bergmani. Jāpiebilst, ka filma tapa bez budžeta.
«Ir nepieciešama drosme, ticība sev un nedaudz nekaunības, lai Latvijā sāktu veidot filmu no nulles,» atzīst Laupīšanas 101 režisors. «Tās bailes, kas ir iekšā, ir jāliek malā. Latvijā var izveidot labas un pat lieliskas filmas! Jā, finansiālie līdzekļi noteikti atvieglo darbu, bet, veidojot filmu no nulles, ir jāspēj strādāt tā, lai būtu redzams, ka ne jau ieguldītā summa nodrošina filmas kvalitāti.» Marhlevičs cer, ka Laupīšanas 101 būs iedrošinājums citiem jaunajiem režisoriem būt drosmīgiem, radošiem un uzņēmīgiem arī bez naudas līdzekļiem.
Pēc filmas paredzēta diskusija ar filmas veidotājiem par filmas tapšanas procesu.
Brīdinām, ka filmā dzirdami necenzēti vārdi.
Filmas treileri var skatīt šeit: https://vimeo.com/237949088