JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Kā karote cukura palīdz uzlabot zināšanas par jauniešu iespējām?

 

Esam pateicīgi par iespēju, no šī gada pievienoties Eurodek koordinatoru saimei. Tas mums sniedz atbalstu, lai nodrošinātu aktivitātes jauniešiem kvalitatīvas un aktuālas informācijas sniegšanai par ES sniegtajām iespējām jauniešiem. Izmantojot iespēju pieteikties uz Eurodesk finansējumu šī gada Ķekavas novada jauniešu dienā Pa Rampām Pam, tika īstenota vēl viena aizraujoša aktivitāte "Eurodesk informācijas oāze", kā ietvaros jaunieši varēja piedalīties vairākās aktivitātēs. 

Atpūtas zonā saņemot austiņas bija iespēja atpūsties ērtā sēžammaisā un noklausīties kādu no Ķekavas novada jauniešu Erasmus+  pieredzes stāstiem. 

Katrs kurš izmantoja iespēju zvilnēt pufā un klausīties stāstus tika informēti par iespēju  piedalīties izzinoša spēle par Erasmus+ sniegtajām iespējām jauniešiem. Uzmanīgi noklausoties stāstus un atbildot uz jautājumiem par konkrētā stāsta varoni, bija iespēja saņemt kuponu bezmaksas enerģijai (cukurvatei). 

Kā arī Speciāli šim pasākumam tika izgatavotas divas lielformāta kāršu spēles.Pirmās spēles uzdevums bija savienot attēlus ar skaidrojumiem. Šī spēle īpaši pielāgota Eurodesk vajadzībām, lai ikviens spēles dalībnieks iemācītos atpazīt un atšķirt, kas ir Eurodesk, Erasmus+, Eiropas solidaritātes korpuss, Youthpass, Eiropas jaunatnes portāls, Jaunatnes starptautisko projektu aģentūra, Discover EU un Ķekavas JIC.  Dalībniekam kurš atrada pareizās atbildes  tika piedāvāta iespēja izlozēt kādu suvenīru no noslēpumainā balvu burbuļa (Eurodesk un JIC suvenīri, kā arī cukurvates kuponi).

Otrā spēle bija paredzēta spēlēšanai grupā pēc Memory game principa, iekļaujot visus pasākuma atbalstītaju logo. 

Kopumā šajās ativitātēs piedalījās 96 pasākuma apmeklētāji, kuri ar aizrautību un azartu piedalījās mūsu Eurodesk informēšanas kampaņā. 

Nākošā Eurodesk aktivitāte plānota rudenī! Seko līdzi mums sociālajos tīklos un esi informēts par savām iespejām!!!