JP Snowflake - шаблон joomla Авто

Seminārs "Kopstrāde jauniešu centrā - iespējas un izaicinājumi"

Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs aicina ikvienu interesentu, īpaši pašvaldību, nevalstisko organizāciju un jauniešu organizāciju pārstāvjus, uz vienas dienas semināru šī gada 11. martā, kas veltīts jaunatnes kompetenču apguves veicināšanai ar kopstrādes koncepcijas pielietošanu jaunatnes centros , lai papildinātus zināšanas un pieredzi kopstrādes attīstīšanā jauniešiem un veicinātu tās sniegto iespēju popularizēšanu savā pašvaldībā/novadā.

Pasākuma moderators: Kaspars Brūvelis

Pasākums norisināsies Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra telpās un tajā piedalīsies ārzemju partneru pārstāvji no trīs atšķirīgām kopstrādes vietām un vidēm, kā arī pieredzē dalīsies telpu stratēģijas konsultants, kurš radījis kopstrādes vietu “Teikums”, Rīgā.

Pasākuma otrajā daļā plānotas darba grupas, kurās dalībnieki varēs izzināt savas organizācijas iespējas kopstrādes ieviešanai vai analizēt Ķekavas JIC jauniešu kopstrādes telpas piemēru, kā arī dalīties ar savām idejām diskusijas laikā.
Pasākuma laikā visiem dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Ķekavas JIC kopstrādes telpu jauniešiem klātienē un uzzināt par tās izveidi un darbību šī projekta ietvaros.

Pasākums tiek īstenots Erasmus+ stratēğiskās partnerības projekta "The promotion of youth key competences by a coworking concept approach in youth centres" ietvaros.

Pasākuma programma: https://ej.uz/Co4Y_programma

Pieteikties dalībai seminārā iespējams līdz 5. martam (ieskaitot) aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/Co4Y_pieteikums

Projekta koordinatore:
Santa Auziņa - Stucere,
Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centra
Jaunatnes lietu speciāliste
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.,
tālr. 29729629